Burger Savaşları IV – Final Gecesi ve Burger Partisi

BurgerLab tarafından 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Zorlu Center BurgerLab’te gerçekleşecek 4. Geleneksel Burger Savaşları adına Burger Partisi düzenleniyor. Saat 19:00’da başlayacak parti gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.

Partiye katılanlar hem Burger Savaşları’nı izleme hem de DJ performansı eşliğiyle eğlenme şansını yakalıyor. Sınırsız burger ve içeceğin dahil olduğu 50 TL bedelindeki parti biletlerine BurgerLab şubelerinden ulaşılabiliyor.

Bu yılki Burger Savaşları’nda tariflerine Türkiye’de üretildikleri bölgeler ile özdeşleşen Taşköprü sarımsağı, Kars kaşarı, Gemlik zeytini ve benzeri yerel tatları ekleyenler yarışacak.

Burger Savaşlarına katılmak isteyenler, 20 Ekim 2016’ya kadar kendi burgerlerinin kısa bir tarifi ile www.burgersavaslari.com adresinden online başvuru yapabilecek. Tescilli yerel lezzetlerin kullanılması zorunlu yarışmanın ön eleme sonuçları 22 Ekim 2016 tarihinde açıklanacak. Ön elemeyi geçen 5 finalist 26 Ekim 2016 tarihinde Zorlu Center BurgerLab’de birbiriyle yarışacak.

About burgersavaslari